Akce a firmy

Nabídka programů pro veřejné akce a firmy

Pořádáte firemní večírek, ples či jinou událost, kterou byste rádi oživili neopakovatelnými zážitky? Právě pro vás máme nabídku nejrůznějších doprovodných aktivit, které z vaší akce udělají jedinečnou záležitost.

Vybírat můžete zejméne za science show, vědeckého fotokoutku nebo stánku s pokusy. U show je možno vybírat z hotových tématicky předchystaných show, nebo si nechat vymyslet show tématicky na míru. Je možné vaši událost ozvláštnit také více aktivitami najednou. Nemusíte se tedy omezit pouze na show či pouze na fotokoutek, ale lze se domluvit na kombinaci.

Kolik naše služby stojí? Snažíme se vyjít vstříc vždy individuálně vašim potřebám a finančním možnostem. Proto budeme rádi, když nám sdělíte své finanční možnosti a vaši představu. Podle toho vám pak sestavíme program přímo na míru vaši události a možnostem. Obecně však platí, že čím vyšší rozpočet na akci máte, tím efektnější a mnohem netradičnější pokusy jsme schopni zajistit. Také je potom možné domluvít více aktivit po celou dobu konání akce!

Naše nabídka pro firmy

Science Show na míru

Science Show je představení plné zábavných a efektních experimentů, které jsou určeny pro větší skupiny lidí. Rádi si na podium zveme také dobrovolníky, kteří se budou moci účasnit samotných experimentů. Show vytvoříme zcela na míru vaši události. Je možné uspořádat jednu velkou 30 - 45 minut trvající show nebo se dohodnout na několika vstupech během celého večera (vhodná varianta zejména pro plesy, firemní večírky apod.).

Nezávazně poptat

Stánek s pokusy

Stánek se zajímavými experimenty se hodí zejména na větší akce, kde chcete mít pro návštěvníky kontinuální možnost zapojení se do experimentů. Jedná se o stůl, kam mohou po celou dobu konání akce přicházet lidi a zkoušet si zajímavé pokusy. Výhodou tedy je, že se nejedná o jednorázový vstup, ale jsme k dispozici neustále. My budeme celou dobu u stánku pomáhat, vysvětlovat, bavit a vést návštěvníky. Touto službou můžete oživit jakoukoliv velkou akci či ples.

Nezávazně poptat

Vědecký fotokoutek

Chcete zajistit, aby lidé sdíleli fotografie z vaší akce na sociálních sítích? Náš vědecký fotokoutek je ideální volbou. Připravíme si stůl s laboratorním sklem, barevnými roztoky, svítícími a efektními pokusy. Návštěvníky vaší akce současně vyfotíme a provedeme základní úpravu fotek. Na vyžádání fotky zašleme konkrétním lidem, kteří nám na sebe zanechají kontakt a poskytneme je také Vám. Jednou z efektivních fotografií, které často fotíme jsou lidé s ohněm v rukou!

Nezávazně poptat