O nás

Co představuje náš projekt a proč tu jsme?

Informace jsou v dnešní době nejdůležitějším nástrojem, který máme. Mohou nám pomoct k lepšímu životu a otevřít nové možnosti. Jak ale poznat, které informace jsou pravdivé? Kde informace získávat? Právě celoživotní vzdělávání v každém věku je jednou z možností jak se udržet ve střehu.

Bohužel mnoho lidí je unaveno z klasického nudného biflování a memorování. Náš projekt chce ukázat, že věda je všudem kolem nás a je opravdu zábavná. Nejlépe se lidé učí zážitky a proto tvoříme zábavné workshopy, vědecké show, zajímavé videa a mnoho dalšího. Tyto programy pak nabízíme jak široké veřejnosti, tak komerčním subjektům i školám.

Současně provozujeme Facebookovou stránku, na které popularizujeme vědu, přinášíme novinky ve výzkumu a technologiích a zajímavosti z přírody kolem nás. Současně pracujeme na mnoha dalších projektech, na které se můžete brzy těšit!

Zaujali jsme vás? Mrkněte na naši nabídku v horním menu stránky.

Kdo jsme?

Jsme tým lidí, zapálenách do přírodních věd. Máme obrovské zkušenosti s tvorbou a vedením programů pro děti i dospělé, organizované skupiny i širokou veřejnost. Tyto zkušenosti jsme se rozhodli vložit do projektu Science Reveal a snažíme se tak nadchnout lidi po vědění a probudit v nich touhu informovat se a vzdělávat. Jen informovaní lidé s přehledem jsou schopni dělat informovaná rozhodnutí.

Čemu se aktuálně věnujeme?

Science Show

Science Show je představení plné zábavných a efektních experimentů, které jsou určeny pro větší skupiny lidí. Sem tam si můžeme vybrat dobrovolníka, který se do show zapojí a vyzkouší si pár pokusů. Nabízíme buďto hotové show s konkrétním tématem nebo jsme schopni vytvořit show zcela na míru. Stejně tak lze připravit jednorázové vystoupení nebo serii menších vystoupení v průběhu celého večera (vhodná varianta zejména pro plesy, firemní večírky apod.).

Nezávazně poptat

Stánek s pokusy

Stánek se zajímavými experimenty se hodí zejména na větší akce, kde chcete mít pro návštěvníky kontinuální možnost zapojení se do experimentů. Jedná se o stůl, kam mohou po celou dobu konání akce přicházet lidi a zkoušet si zajímavé pokusy. Výhodou tedy je, že se nejedná o jednorázový vstup, ale jsme k dispozici neustále. My budeme celou dobu u stánku pomáhat, vysvětlovat, bavit a vést návštěvníky. Touto službou můžete oživit jakoukoliv velkou akci či ples.

Nezávazně poptat

Vědecký fotokoutek

Chcete zajistit, aby lidé sdíleli fotografie z vaší akce na sociálních sítích? Náš vědecký fotokoutek je ideální volbou. Připravíme si stůl s laboratorním sklem, barevnými roztoky, svítícími a efektními pokusy. Návštěvníky vaší akce současně vyfotíme a provedeme základní úpravu fotek. Na vyžádání fotky zašleme konkrétním lidem, kteří nám na sebe zanechají kontakt a poskytneme je také Vám. Jednou z efektivních fotografií, které často fotíme jsou lidé s ohněm v rukou!

Nezávazně poptat

Stránka na Facebooku

Zajímá vás, co nového se děje ve světě vědy? Jaké zajímavosti můžete vidět kolem sebe? Nebo vás zajíma to, jak přesně funguje svět kolem vás? Pak právě pro vás provozujeme Facebookovou stránku Science Reveal, na které minimálně jednou denně sdílíme zajímavé příspěvky s touto tématikou. Tuto stránku si oblíbily tisíce lidí, přidejte se k nim a už vám nic zajímavého neuteče.

Otevřít stránku