Kdo jsou našimi Patrony a jak nás můžete podpořit?

Patroni, kteří pomáhají rozvoji projektu

El Ňuňo (Patreon)
Pavel Gottwald (Startovač)

Na co bude váš příspěvek využit?

Našim hlavním cílem je změnit přístup ke vzdělávání v České republice a na Slovensku. Děti nastupují do školy s nadšením a touhou po objevování. Bohužel mnoho škol, zejména těch státních postupně toto nadšení v dětech udusí. Našim cílem je změnit přístup ke vzdělávání a zapojit do výuky zážitkové a badatelské vzdělávání. Nechme děti samotné objevovat principy přírody. Nejen, že si je pak lépe zapamatují, ale bude je to i bavit a procvičí si také kritické myšlení. Máme ověřeno, že i matika nebo fyzika se mohou stát nejoblíbenějšími předměty na škole!

Abychom toho docílili, komunikujeme s pedagogy, kterým ukazujeme, že to jde i jinak a motivujeme je ke změně, připravujeme programy, show a především sady pro učitele, pomocí kterých mohou svou výuku oživit a začít měnit. Ve škole však vzdělávání nekončí. Připravujeme také sady pro experimentování na doma, aby se mohly děti rozvíjet společně se svými rodiči. Chystáme také deskové hry, které vás budou nejen bavit, ale dozvíte se pomoci nich spoustu zajímavostí z biologie, medicíny, fyziky, ekonomiky aj. A právě do těchto aktivit a produktů je investována většina vašich příspěvků.

Stejně důležité je pro nás také celoživotní vzdělávání, proto se aktivně snažíme nadchnout pro objevování a pochopení světa kolem nás i širokou veřejnost. Připravujeme informačí a vědecko-popularizační videa na youtube, se svými show jezdíme po plesech, večírcích, oslavách, svatbách a dalších akcích. Buďme stále ve střehu a rozvíjejme se celý život. Projekt Science Reveal vám s tím pomůže a zejména díky vaši podpoře. Vy jste našim jediným stabilním příjmem.

Jak se můžete stát našimi Patrony?

Přímým zasláním příspěvku na náš účet

Zasláním libovolné částky na náš účet (2051080054/3030) podpoříte projekt Science Reveal celou částkou. Pro zahraniční převod můžete využít náš účet vedený v EURech: CZ80 3030 0000 0020 5108 0046. Neplatíme za vedení účtu, ani žádné provizní poplatky. Všechny vaše darované finance půjdou na vývoj a realizaci našich aktivit. Výhodou je, že nás můžete podpořit jak jednorázově, tak pravidelně formou trvalého příkazu v pravidelností, kterou sami uznáte za vhodnou. Prosíme do poznámky uvést jméno, pod kterým chcete být zmíněni na této stránce, případně jestli chcete zůstat v anonymitě a kontakt, pokud chcete získat výhody Patronů (z Patreonu či Startovače).

Kampaň na Startovači

Pomocí kampaně na Startovači můžete přispívat na náš projekt pravidelně (v CZK) a budete ihned zveřejněni v seznamu podporovatelů na Startovači. Také můžete čerpat různé bonusy vyplývající z členství. Tyto bonusy je možné využívat také při podpoře převodem na účet, ale je třeba nám zanechat kontakt na sebe.

Otevřít Startovač

Patreon

Patreon je forma pravidelné podpory našeho projektu. Zvolíte si částku (v USD), která bude každý měsíc darována na chod našeho projektu. Z členství na Patreonu je možné čerpat různé výhody a bonusy. Tyto bonusy samozřejmě poskytneme i při převodu na účet, ale je třeba nám na sebe zanechat kontakt. To u Patreonu není potřeba.

Otevřít Patreon

E-shop

Další možnost jak náš projekt podpořit je nákup v našem e-shopu na Facebooku. Můžete si zde vybrat produkt s vědeckou tématikou a objednat si jej přes zprávy na FB. Produkt vám zašleme poštou nebo osobně předáme v Brně.

Otevrít E-shop