Kdo stojí za celým projektem Science Reveal?

Kdo jsme?

Milujeme vědu, přírodu, techniku, pokrok a zejména vzdělávání se. Jsme skupina mladých popularizátorů vědy a pedagogů, kteří mají spoustu zkušeností s tvorbou a realizací zážitkových a vzdělávacích kurzů a programů jak pro školy, tak skupiny všech věkových kategorií, i dospělých. Chceme světu ukázat, že je správné si celý život rozšiřovat obzory a že poznávání a objevování nového může být opravdová zábava!

S kým se můžete setkat?

Pavel

Pavel je zakladatelem celého projektu Science Reveal. V online prostoru se stará o web, facebookovou stránku, instagram, natáčí videa na youtube a shání podporovatele projektu. Stojí za vývojem a realizací Science Show, programů pro školy i veřejnost a na akcích se stará také o zážitkové fotografie. Již od roku 2015 působí jako popularizátor vědy a volnočasový pedagog. Od roku 2020 se podílí na výuce přírodních věd na základní škole.

Maruška

S Maruškou se můžete setkat zejména na Science Show, pomáhá s tvorbou materiálů pro sociální sítě a tvorbou programů pro školy. Maruška je učitelkou přírodních věd na základní škole.

Marťa

Marťa se podílí na vývoji elektrotechnických programů pro škole a tvorbě Science Show. Setkat se s ní můžete právě na programech pro školy nebo vědeckých představeních. Popularizaci vědy se věnuje aktivně více než 4 roky.