Školy a tábory

Nabídka programů pro školy a tábory

V současné době si děti pamatují nejvíce informací z počítačových her, videí na internetu a z aplikací na chytrém telefonu. Jak to? Hlavním důvodem je to, že právě tyto možnosti dokáží zaujmout dětskou pozornost a následně jim předat informace, které potřebují.

Zde jsme se inspirovali i my. Pomocí našich vědeckých show nebo zážitkových workshopů jsme schopni děti zaujmout a udržet si jejich maximální pozornost po celou dobu. Formou zážitkové pedagogiky tak můžeme jednoduše dětem předat informace o probírané látce formou, která je bude bavit.

Vybírat můžete ze science show, které jsou určeny pro větší publikum nebo z workshopů, které jsou určeny pro 15 - 32 dětí. V případě škol jsme zvyklí v rámci jednoho dne uvést až 6 programů za sebou a postupně se tam věnovat více třídám a délka je koncipovaná na jednu vyučovací hodinu. Táborový rozvrh řešíme vždy individuálně, aby zapadl do táborových plánů.

Science Show

Science Show na míru

Science Show je představení plné zábavných a efektních experimentů, které jsou určeny pro větší skupiny lidí. Rádi si na podium zveme také dobrovolníky, kteří se budou moci účasnit samotných experimentů. Show vytvoříme zcela na míru vašim potřebám. Show trvá zpravidla 30 minut a následně je umožněno zájemcům si jednotlivé experimenty vyzkoušet.

Nezávazně poptat

Workshopy

Workshop plný pokusů na míru

Workshop plný experimentů je vždy zaměřen na konkrétní téma, které chceme dětem vysvětlit. Vy nám dopředu napíšete o jaké téma se má jednat a my vám vytvoříme program na jednu vyučovací hodinu, kde pomocí zábavných experimentů vysvětlíme danou problematiku tak, aby ji pochopila a především si zapamatovala většina žáků.

Nezávazně poptat